Reklam ve Sponsorluk Pariste.Net

Reklam ve Sponsorluk

Ocak 2014‘ten beri yazmakta olduğum, düzenli olarak güncellediğim 500 yazıyla, Paris ve çevresi hakkında en zengin Türkçe içeriği sağlayan referans sitesi konumundaki Pariste.Net için, okuyucu faydasını ön planda tutan, gezi ve yaşam kültürüne yönelik her türlü reklam, iş birliği ve sponsorluk çalışmalarına her zaman açığım.

Aşağıdaki slaytı sağa kaydırarak Gezi ve Yaşam Rehberi Pariste.Net Sponsorluk ve İşbirliği Tanıtım Sunumu‘na göz atabilirsiniz. Sunumun kaliteli versiyonunu incelemek için bu linkten indirmeniz de mümkün.

Altını çizmek isterim ki, prensip olarak Pariste.Net‘te bunca zamandır özenle oluşturulmuş içerikle uyuşmayan, büyük emeklerle inşa ettiğim okuyucu güvenini riske atacak, salt tanıtım amaçlı hiçbir hazır yazıyı ya da basın bültenini kabul edemiyorum. Pariste.Net’te yayınlanan her bir bilginin doğruluğu benim için çok önemli; ayrıca tanıtımını yaptığım/yapacağım her ürün ve hizmeti bizzat kullanmış olmam ya da kullanmak isteyeceğim şekilde arzu uyandıracak içerikte olmasını da tanıtım yaparkenki samimiyetimi sağlaması açısından en önemli kriter olarak görüyorum.

Pariste.Net’in içeriğine uygun işbirliği önerilerinizde uzlaşma sağladığımız takdirde hem blog, hem sosyal medya paylaşımları, hem de canlı yayınlarla her türlü desteği sağlayacağımdan emin olabilirsiniz.

Hakkımda detaylı bilgiyi bu linkte bulabilirsiniz.

Her türlü reklam, sponsorluk ve işbirliği önerileriniz için bana her zaman aşağıdaki  e-posta adresimden ulaşabilirsiniz.

Mutlu günler.

 

 

Ahmet ÖRE, 2024

[email protected]