Hizmetler

Pariste.Net’i hazırlarken en önemli kalkış noktam, Paris’i sevip, kendilerine sonsuz seçenekler sunan bu şehre gelip gezmek isteyenler için bol bol içerik üreterek herkesin, başka bir yardıma ihtiyaç duymadan kendi kendilerine gezebilmelerini sağlamak oldu ve sanıyorum bu konuda epey bir yol aldım.

Bu süreçte tur rehberliği yapmam için çok sayıda teklif alsam da tur rehberliği, meslek olarak ciddi emek gerektiren, yorucu ve sorumluluğu ağır bir iş olduğundan böyle bir şeyi yapmayı düşünmüyorum.

Tur rehberliği, çevirmenlik, Fransa’ya yerleşme, Fransa’da Ev Satın Alma ve Kiralama, Paris’te airbnb tarzı turistik ev kiralama, Paris’te evlilik, fotoğraf çekimi vb gibi farklı gerekçeler ve ihtiyaçlar nedeniyle Paris’e gelecek olanlar arasında profesyonel hizmet almak isteyenlerle, Paris’teki gerçek turizm profesyonellerini buluşturarak hayatınızı kolaylaştırmak suretiyle de yardımcı olmaya çalışabilirim.

Bu nedenle Paris’e yapacağınız gezi organizasyonlarının gerçek bir turizm profesyoneli ile gerçekleşmesini istiyorsanız bana yazabilirsiniz.

En hesaplı Disneyland biletleri içinse bu linkte nasıl online bilet alabileceğinizi zaten tüm ayrıntılarıyla anlatıyorum…

Bu arada, altını çizmek isterim ki, tur rehberliği ve diğer profesyonel hizmetler konusunda size doğrudan yardımcı olmam mümkün değil. Ben sadece ilgilendiğiniz konu başlığına göre sizi, sizinle ilgilenebileceğini düşündüğüm doğru insana yönlendirerek yardımcı olmaya çalışıyorum. Her ne kadar tanıdığım ve kişisel olarak değer verdiğim kişilerle iletişime geçmenizi sağlayacak olsam da -takdir edersiniz ki- aranızda kuracağınız iletişim, yapacağınız anlaşmalar ve alacağınız hizmetler konusunda kefil olmam beklenemez.

Tüm bu bilgilerin ışığında Paris’te ihtiyacınız olan turizm profesyonellerine ulaşmak için bana yazabilirsiniz. Mail’inizde konu başlığını belirtirseniz size en kısa sürede kime ulaşmanız gerektiği konusunda bir yanıt e-mail’i göndereceğim.

Mutlu günler, keyifli geziler, keyifli keşifler…

 

Ahmet ÖRE | Kasım 2023