Facebook Facebook Twitter Instagram Google LinkedIn Pariste.Net English

Hizmetler


Pariste.Net'i hazırlarken en önemli kalkış noktam, Paris'i sevip, kendilerine sonsuz seçenekler sunan bu şehre gelip gezmek isteyenler için bol bol içerik üreterek herkesin, başka bir yardıma ihtiyaç duymadan kendi kendilerine gezebilmelerini sağlamak oldu ve sanıyorum bu konuda epey bir yol aldım.

Bu süreçte tur rehberliği yapmam için çok sayıda teklif alsam da tur rehberliği, meslek olarak ciddi emek gerektiren, yorucu ve sorumluluğu ağır bir iş olduğundan böyle bir şeyi yapmayı düşünmüyorum.

Yine de bireysel turlar, butik turlar, konsept geziler, kurumsal organizasyonlar, grup gezileri, fuar organizasyonları, çevirmenlik ihtiyacı, Paris'te evlilik, fotoğraf çekimi vb gibi farklı gerekçeler ve ihtiyaçlar nedeniyle Paris'e gelecek olanlar arasında profesyonel yardım almak isteyenlerle, Paris'teki gerçek turizm profesyonellerini buluşturarak hayatınızı kolaylaştırmak suretiyle size yardımcı olmaya çalışabilirim.

Bu nedenle Paris'e yapacağınız gezi organizasyonlarının gerçek bir turizm profesyoneli ile gerçekleşmesini istiyorsanız bana yazabilirsiniz. Tanıdığım, Paris'te yaşayan profesyonel tur rehberleri arasında size yardımcı olabileceğini düşündüğüm kişilere sizi yönlendirmek için elimden geleni yapacağım.

Ayrıca Lido, Moulin Rouge, Seine Nehri Gezi Tekneleri vb biletleri için bana mail atabilirsiniz. Sizi doğru kişiye yönlendirmeye çalışacağım. En hesaplı Disneyland biletleri içinse bu linkte nasıl online bilet alabileceğinizi zaten tüm ayrıntıları ile anlatıyorum...

Bu arada, altını çizmek isterim ki, tur rehberliği, yüz yüze bilet satışı ve diğer profesyonel hizmetler konusunda size doğrudan yardımcı olmam mümkün değil. Ben sadece ilgilendiğiniz konu başlığına göre sizi, sizinle ilgilenebileceğini düşündüğüm doğru insana yönlendirerek yardımcı olmaya çalışıyorum. Her ne kadar tanıdığım ve kişisel olarak değer verdiğim kişilerle iletişime geçmenizi sağlayacak olsam da -takdir edersiniz ki- aranızda kuracağınız iletişime ve yapacağınız anlaşmalara kefil olmam beklenemez.

Tüm bu bilgilerin ışığında Paris'te ihtiyacınız olan turizm profesyonellerine ulaşmak için bana yazabilirsiniz. Mail'inizde konu başlığını belirtirseniz size en kısa sürede kime ulaşmanız gerektiği konusunda bir yanıt e-mail'i göndereceğim.Mutlu günler, keyifli geziler, keyifli keşifler...


Ahmet ÖRE, ParisKATEGORİLER          ANA SAYFA

2 yorum:

 1. Merhaba, faydalı yazılarınızdan ötürü çok teşekkür ederim.Ben tasarımcıyım ve Pariste çocuk giyimi ile alakalı noktaları dolaşmak istiyorum.bununla alakalı özellikle tavsiye edebileceğiniz caddeler vs var mıdır? teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,
   Öncelikle çok teşekkürler.
   Çocuk giyiminde Lafayette, Printemps, Le Bonmarché, BHV gibi ünlü katlı mağazalar haricinde Rue Saint Honoré sokağı üzerindeki mağazalar da ilgi çekici olabilir. Ayrıca Paris'in biraz dışındaki ünlü outlet merkezi La Vallée Village'a da bir yarım gün ayırmak faydalı olabilir.
   Şimdiden iyi tatiller.

   Sil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Paris Hava Durumu

Megby

BİLGİ VE TEŞEKKÜR

Ocak 2014'ten bu yana Paris'i daha kolay gezebilmeniz için hazırladığım ve düzenli olarak yeni yazılarla güncellediğim bu blog'taki bilgilerin ancak paylaşıldıkça değerli olduğuna inanıyorum. Paris üzerine yazdığım 470'den fazla yazı arasından beğendiklerinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız, bu bilgilerin daha çok kişiye ulaşmasına yardımcı olacaktır. İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler.

ÖNEMLİ NOT: PARiSTE.NET ALTYAPI ÇALIŞMALARI NEDENİYLE 2018 BAŞINA KADAR YORUM YAZMA ÖZELLİĞİ DEVRE DIŞIDIR.

Google+ Takip Edenler

Konsolosluk Rehberi

pariste.net kaç kez okundu?

Reklam ve Sponsorluk

© 2014-2016 Tüm hakları saklıdır. Yazı ve görseller izinsiz kullanılamaz Pariste.Net Paris Gezi ve Yaşam Rehberi.
Powered by Blogger.