Ocak 2014‘ten beri yazmakta olduğum, düzenli olarak güncellediğim, bugüne kadar 4.000.000‘dan fazla kez okunan 500’den fazla yazıyla, Paris ve çevresi hakkında en zengin Türkçe içeriği sağlayan referans sitesi konumundaki Pariste.Net için, okuyucu faydasını ön planda tutan, gezi ve yaşam kültürüne yönelik her türlü reklam, iş birliği ve sponsorluk çalışmalarına her zaman açığım.

Prensip olarak Pariste.Net‘te bunca zamandır özenle oluşturulmuş içerikle uyuşmayan, büyük emeklerle inşa ettiğim okuyucu güvenini riske atacak, salt tanıtım amaçlı hiçbir hazır yazıyı ya da basın bültenini kabul edemiyorum. Pariste.Net’te yayınlanan her bir bilginin doğruluğu benim için çok önemli; ayrıca tanıtımını yaptığım/yapacağım her ürün ve hizmeti bizzat kullanmış olmam ya da kullanmak isteyeceğim şekilde arzu uyandıracak içerikte olmasını da tanıtım yaparkenki samimiyetimi sağlaması açısından en önemli kriter olarak görüyorum.

Pariste.Net’in içeriğine uygun işbirliği önerilerinizde uzlaşma sağladığımız takdirde hem blog, hem sosyal medya paylaşımları, hem de canlı yayınlarla her türlü desteği sağlayacağımdan emin olabilirsiniz.

Hakkımda detaylı bilgiyi bu linkte bulabilirsiniz.

Her türlü reklam, sponsorluk ve işbirliği önerileriniz için bana her zaman aşağıdaki  e-posta adresimden ulaşabilirsiniz.

Mutlu günler.

 

 

Ahmet ÖRE, Paris 2019

[email protected]

 

Facebook: facebook.com/parisrehberi (8.000+ takipçi)

Twitter: twitter.com/paristenet (14.000+ takipçi) 

Instagram: instagram.com/parisrehberi (23.000+ takipçi)

Google Plus: plus.google.com/+ahmetore (25.000.000+ görüntüleme)

Youtube: youtube.com/paristenettv (4.000+ takipçi)