Haftalar süren hazırlık, çekim ve montaj çalışmaları sonunda Pariste.Net’in Youtube kanalı Pariste.Net TV açıldı!

Pariste.Net’i kurduğum Ocak 2012’den Bugüne kadar yayınlanan 400’den fazla yazıyla Paris’i hep birlikte tanıdık ve hiç kuşkunuz olmasın, yeni yazılarla düzenli olarak Paris’i yazmaya devam edeceğim. Ama artık fotoğraf ve yazılarla yetinmeyeceğiz, bundan böyle Pariste.Net TV ile fotoğraflardan videolara terfi ediyoruz.
 

Pariste.Net TV ile Klasik Paris – Alternatif Paris, Müzeler – Saraylar, Parklar – Bahçeler, Ulaşım Rehberi, Yeme – İçme Önerileri, Alışveriş Adresleri, Gezi ve Tur Rotaları, Günlük Yaşam İpuçları ve daha pek çok konu başlığında hazırlanacak videolarda hem Paris’i yakından tanıyacak, hem de hoşça vakit geçireceğiz.Üstelik bu güzel başlangıcımız için Megby Publicite ve Mercure Voyages işbirliğiyle sizlere güzel bir sürpriz de hazırladık:

İlk teaser videomu Pariste.Net’in Facebook sayfası üzerinden izleyip, paylaşanlar arasında 9 Şubat 2017’de yapılan çekilişte kazanan 1 talihli, 2 kişilik gidiş-dönüş Paris uçak bileti kazandı. Yeni yarışmalarda güzel sürprizlerde karşınızda olmaya devam edeceğiz.

Pariste.Net TV Youtube kanalıma abone olup bu ilk videoyu sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bana destek olmayı ihmal etmeyin lütfen.

Gelin dünyanın en güzel başkenti Paris’i birlikte keşfedelim, hem bu şehrin sokaklarında hem de kendi iç dünyamızda huzur, keyif ve eğlence dolu bir yolculuğa çıkalım.

Keyifli geziler, keyifli keşifler…

Yazar

4 Yorum

 1. merhaba Ahmet bey;
  öncelikle kanalınız Pariste Net TV youtube kanalınız hayırlı olsun vatana millete 🙂
  keşke her ülke için sizin gibi bizi bilgilendiren güzel sosyal medya insanları olsa hiç zorlanmadan gezsek.İlk defa gitmemize rağmen inanın sizin sayenizde yıllardır Paris'te yaşayan biri gibi her yerin bilincinde olarak gezme şansımız oldu.Blok sayfanızı ezberlemiş olabilirim 🙂 Gelecekteki çoluğumuz çocuğumuza hatıra kalacak videolar çekip bolca sizden bahsettik.
  Ahmet bey olmasaydı buraları belki tesadüfen bulur görürdük diye kulaklarınızı çınlattık açıkçası neyse çok uzattım sanırım 🙂
  Başarılarınızın devamı dilerim. Bu arada
  çekilişe katılmayı da ihmal etmedim umarım sizinle tanışıp pasajları beraber gezme imkanımız olur 🙂

  • Yorumunuz beni ne kadar mutlu etti bilemezsiniz,
   Hiç tanımadığım insanların Paris seyahatlerinde paylaştığım bilgilerle hayatlarını kolaylaştırıp güzelleştirdiğimi hissetmek çok güzel bir duygu.
   Hiç tanımadığım insanlar diyorum ama okuyucularla aramızda çok farklı bir bağ kurulduğu için, sanki tanışmış gibi de oluyoruz. İnternet aleminin gücü de burada zaten.
   Başka ülkeler için bu tarz bir rehber olup olmadığı konusunda bana çok soru gelmeye başladı 🙂 Keşke vaktim olsa da gezdiğim diğer dünya şehirleri için de rehber yazıları hazırlayabilsem ama bakalım, belki bir gün ona da sıra gelir.
   Tekrar tekrak teşekkür ederim.
   Çekilişte de bol şans 😉

 2. Ahmet bey sezon finalini yaptınız ancak, tüm kanallar yeni sezona başladı, siz henüz başlamadınız. Lütfen bizi merakta bırakmayın.

  • Çok haklısınız Haluk Bey, Youtube yayınlarıyla ilgilenmem gerekiyor ama blog çalışması o kadar vaktimi alıyor ki anlatamam. Yeni yazı hazırlıkları yanında eski yazıların sürekli güncellenmesi, yağmur gibi yağan mail ve mesajlara yanıt verme çabası derken günler akıp gidiyor. Bir şekilde işleri yoluna koyup Youtube yayınlarıyla da ilgilenmeliyim; özellikle canlı yayınlar yapmak istiyordum ama bir türlü vakit bulamadım. Hatırlattığınız için çok teşekkürler.

Yorum Yazın