Facebook Facebook Twitter Instagram Google LinkedIn Pariste.Net English

Reklam ve Sponsorluk

Reklam ve Sponsorluk
Ocak 2014'ten beri yazmakta olduğum, düzenli olarak güncellediğim, bugüne kadar 3.500.000'dan fazla kez okunan 500'e yakın yazıyla, Paris ve çevresi hakkında en zengin Türkçe içeriği sağlayan referans sitesi konumundaki Pariste.Net için, okuyucu faydasını ön planda tutan, gezi ve yaşam kültürüne yönelik her türlü reklam, iş birliği ve sponsorluk çalışmalarına her zaman açığım.

Prensip olarak Pariste.Net'te bunca zamandır özenle oluşturulmuş içerikle uyuşmayan, büyük emeklerle inşa ettiğim okuyucu güvenini riske atacak, salt tanıtım amaçlı hiçbir hazır yazıyı ya da basın bültenini kabul edemiyorum. Pariste.Net'te yayınlanan her bir bilginin doğruluğu benim için çok önemli; ayrıca tanıtımını yaptığım/yapacağım her ürün ve hizmeti bizzat kullanmış olmam ya da kullanmak isteyeceğim şekilde arzu uyandıracak içerikte olmasını da tanıtım yaparkenki samimiyetimi sağlaması açısından en önemli kriter olarak görüyorum.

Pariste.Net'in içeriğine uygun işbirliği önerilerinizde uzlaşma sağladığımız takdirde hem blog, hem sosyal medya paylaşımları, hem de canlı yayınlarla her türlü desteği sağlayacağımdan emin olabilirsiniz.

Hakkımda detaylı bilgiyi bu linkte bulabilirsiniz.

Her türlü reklam, sponsorluk ve işbirliği önerileriniz için bana her zaman aşağıdaki  e-posta adresimden ulaşabilirsiniz.

Mutlu günler.

Ahmet ÖRE, Paris 2017
Facebook: facebook.com/parisrehberi (8.500+ takipçi)
Twitter: twitter.com/paristenet (15.000+ takipçi) 
Instagram: instagram.com/parisrehberi (22.000+ takipçi)
Google Plus: plus.google.com/+ahmetore (25.000.000+ görüntüleme)
Youtube: youtube.com/paristenettv (Yeni)

KATEGORİLER          ANA SAYFA

Paris Hava Durumu

Megby

BİLGİ VE TEŞEKKÜR

Ocak 2014'ten bu yana Paris'i daha kolay gezebilmeniz için hazırladığım ve düzenli olarak yeni yazılarla güncellediğim bu blog'taki bilgilerin ancak paylaşıldıkça değerli olduğuna inanıyorum. Paris üzerine yazdığım 470'den fazla yazı arasından beğendiklerinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız, bu bilgilerin daha çok kişiye ulaşmasına yardımcı olacaktır. İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler.

ÖNEMLİ NOT: PARiSTE.NET ALTYAPI ÇALIŞMALARI NEDENİYLE 2018 BAŞINA KADAR YORUM YAZMA ÖZELLİĞİ DEVRE DIŞIDIR.

Google+ Takip Edenler

Konsolosluk Rehberi

pariste.net kaç kez okundu?

Reklam ve Sponsorluk

© 2014-2016 Tüm hakları saklıdır. Yazı ve görseller izinsiz kullanılamaz Pariste.Net Paris Gezi ve Yaşam Rehberi.
Powered by Blogger.