Facebook Facebook Twitter Instagram Google LinkedIn Pariste.Net English

Cüneyt ve Roxane Ayral ile Paris'te "Art Therapy" Turları

Cüneyt ve Roxane Ayral ile Paris'te "Art Therapy" Turları
Benim Paris’im kitabının yazarı Cüneyt Ayral, geçtiğimiz iki yıl içinde kendi Paris’ini gezdiriyordu. Şehri farklı bir anlayışla gezdiren Ayral, gerek Paris, gerekse tüm Fransa’da yapmakta olduğu gezilerini artık kızı Roxane Ayral ile birlikte yapmaya başlıyor...

Ekim 2017'den itibaren başlayacak Paris Turları için Cüneyt ve Roxane Ayral “Yaşamak Sanattır” diyorlar ve turlarını interaktif bir sunum ile yapmaya başlıyorlar ve bu turlar sırasında uygulanacak olan “Art Therapy”nin de gezenleri rahatlatıcı bir etkisi olacağını savunuyorlar.

Cüneyt ve Roxane Ayral, "Art Therapy" turlarına katılacak olanların, tur bitiminde rahatlamış, gezmenin tadını iyice çıkartmış olarak döneceklerini ve döndüklerinde ellerinde, biriktirmiş oldukları anılarını dostları ile paylaşabileceklerini söylüyorlar…

Paris, Güney Fransa, Fransa’da Yeme - İçme Kültürü, Lavanta Yolu gibi konseptlerde düzenledikleri turları Türkiye’de farklı turizm acentaları ile sürdüren Cüneyt ve Roxane Ayral'ın turlarına katılmak isteyenlerin, gitmek istedikleri turu ve gitmeyi düşündükleri tarihleri [email protected] adresine yazarak iletişime geçmeleri yeterli.

Ayral’ların turları ile ilgili genel bir bilgi edinip, fikir sahibi olmak için www.ayral.com sitesini incelemenizi öneririm.
İletişim Bilgileri:
Cüneyt AYRAL
Chez Mateo
189 Rue de Fb Saint Martin
75010 Paris - France
+33617150881 (Fransa)
+905552333204 (Türkiye)

TÜM YAZILAR          ANA SAYFA

0 yorum:

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Paris Hava Durumu

Megby

BİLGİ VE TEŞEKKÜR

Ocak 2014'ten bu yana Paris'i daha kolay gezebilmeniz için hazırladığım ve düzenli olarak yeni yazılarla güncellediğim bu blog'taki bilgilerin ancak paylaşıldıkça değerli olduğuna inanıyorum. Paris üzerine yazdığım 470'den fazla yazı arasından beğendiklerinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız, bu bilgilerin daha çok kişiye ulaşmasına yardımcı olacaktır. İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler.

ÖNEMLİ NOT: PARiSTE.NET ALTYAPI ÇALIŞMALARI NEDENİYLE 2018 BAŞINA KADAR YORUM YAZMA ÖZELLİĞİ DEVRE DIŞIDIR.

Google+ Takip Edenler

Konsolosluk Rehberi

pariste.net kaç kez okundu?

Reklam ve Sponsorluk

© 2014-2016 Tüm hakları saklıdır. Yazı ve görseller izinsiz kullanılamaz Pariste.Net Paris Gezi ve Yaşam Rehberi.
Powered by Blogger.