Facebook Facebook Twitter Instagram Google LinkedIn Pariste.Net English

8 Aralık 2017 Cuma

Özel Duyuru

Pariste.Net - Özel Duyuru
Herkese Merhaba,

Birkaç haftadır yoğun biçimde devam eden Pariste.Net'in altyapısı ve arayüzünü değiştirme çalışmasında son düzlüğe girdik. Yeni yılla birlikte Pariste.Net'in yeni yüzüyle karşınızda olmayı hedefliyorum. Aralık ayı boyunca tüm vaktimi bu çalışmaya ayırmak zorunda olduğumdan yeni yazı yazmaya vaktim olmayacak. Bugüne kadar yazmış olduğunuz tüm yorumları yeni siteye aktarmayı başardık ama bugünden itibaren, yeni site devreye girene kadar yazacağınız yorumlar yeni siteye aktarılamayacağı için yaklaşık bir ay boyunca yorum yazma özelliği kapalı olacak. Bana her zaman iletişim sayfamda yer alan e-posta adresimden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, 9-17 Aralık tarihleri arasında doğum günümü kutlamak için Küba'da olacağım. Bildiğiniz gibi Küba'da internet oldukça sorunlu. Ben de şartları zorlayıp oradaki günlerimi internete girmekle uğraşarak tüketmeyi düşünmüyorum. İzninizle her şeyden uzakta bir tatil yapmak, yeni yaşıma başka bir boyutta girmek istiyorum. Dolayısıyla 9 Aralık - 17 Aralık tarihleri arasında e-postalarıma ve sosyal medya hesaplarıma bakma şansım olmayacak. Umarım bu süreçte acil sorularınız olmaz. Daha sonra yanıtlamamı istediğiniz sorularınızı elbette e-posta olarak gönderebilirsiniz, tatil dönüşü hepsini yanıtlayacağım. Bana soru göndermeden önce aradığınızın yanıtların çoğunun, bugüne kadar yayınlandığım 490 yazı arasında olduğuna inanıyorum. O yüzden önce bu linkten konu başlıklarına bakmanızı rica edeceğim.

Anlayışınız ve desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

Keyifli geziler, keyifli keşifler.TÜM YAZILAR          ANA SAYFA

PARiSTE.NET


Ocak 2014'ten bu yana Paris'i en güzel şekilde gezebilmeniz için hazırladığım ve düzenli olarak güncellediğim 500'e yakın yazıyla bu blog'taki bilgilerin ancak paylaşıldıkça değerli olduğuna inanıyorum. Beğendiğiniz yazıları sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız buradaki bilgilerin daha çok kişiye ulaşmasına yardımcı olacaktır. Bu sitede yer alan tüm fotoğraflar ve site içeriği aksi belirtilmedikçe şahsıma aittir. İçerik ve linklerde rastlayacağınız olası hataları e-posta ile bildirirseniz çok sevinirim. İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler. ÖNEMLİ NOT: PARiSTE.NET ALTYAPI ÇALIŞMALARI NEDENİYLE 2018 BAŞINA KADAR YORUM YAZMA ÖZELLİĞİ DEVRE DIŞIDIR.

0 yorum:

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Paris Hava Durumu

Megby

BİLGİ VE TEŞEKKÜR

Ocak 2014'ten bu yana Paris'i daha kolay gezebilmeniz için hazırladığım ve düzenli olarak yeni yazılarla güncellediğim bu blog'taki bilgilerin ancak paylaşıldıkça değerli olduğuna inanıyorum. Paris üzerine yazdığım 470'den fazla yazı arasından beğendiklerinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız, bu bilgilerin daha çok kişiye ulaşmasına yardımcı olacaktır. İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler.

ÖNEMLİ NOT: PARiSTE.NET ALTYAPI ÇALIŞMALARI NEDENİYLE 2018 BAŞINA KADAR YORUM YAZMA ÖZELLİĞİ DEVRE DIŞIDIR.

Google+ Takip Edenler

Konsolosluk Rehberi

pariste.net kaç kez okundu?

Reklam ve Sponsorluk

© 2014-2016 Tüm hakları saklıdır. Yazı ve görseller izinsiz kullanılamaz Pariste.Net Paris Gezi ve Yaşam Rehberi.
Powered by Blogger.