Facebook Facebook Twitter Instagram Google LinkedIn Pariste.Net English

5 Ocak 2015 Pazartesi

Kültür Sanat Etkinlikleri İçin En Uygun Bilet: BilletReduc.com

BilletReduc.com
(Son Güncelleme: 17.10.2017) Paris'teki sayısız konserler, tiyatrolar, gösteriler, özel akşamlar ve daha pek çok kültür-sanat etkinliği hakkında hem fikir edinmek hem de bu etkinliklere indirimli bilet almak için işinize yarayacağını düşündüğüm güzel bir siteden söz etmek istiyorum sizlere: BilletReduc.com

Elbette ki Türkiye'deki Biletix.com ayarında burada da Ticketnet.fr web sitesi mevcut ve oradan dilediğiniz pek çok etkinliğe bilet bulabilirsiniz ancak BilletReduc.com'un artısı ilginizi çeken konulardaki etkinliklere indirimli bilet yakalama şansı vermesi.

Tabii ki her istediğiniz şov için bilet indirimli bilet bulmanız söz konusu değil ama Paris'e geleceğiniz tarihlerde hangi kültür-sanat programları olduğunu takip etmek, hoşunuza giden herhangi bir gösteri için indirimli bilete sahip olmak için BilletReduc.com'u inceleyebilirsiniz.

Özellikle Madeleine Kilisesi ve Sainte Chapelle'deki konserler için buradan bilet almak avantajlı oluyor. Vaktiyle muhteşem komedi "How to Become Parisian in One Hour?" için de buradan çok uygun fiyata bilet almıştık. Başka bir akşam çok eski bir kilisede aryalar dinledik, bir keresinde Marais'deki bir kilisenin avlusunda Kelt müzikleri dinledik... Ve daha pek çok etkinliği izlemek için BilletReduc.com'dan yararlandığımı söylemeliyim. Yoksa bu etkinliklerin pek çoğundan haberimizi bile olmazdı.

Bir keresinde de Paris'te canlı müzikli bir yemek ortamı ararken Italian Style Cafe'ye de bu sitede rastlamış, hemen rezervasyon yaparak orayı keşfetme şansı yakalamıştık. Hatta bunu yaparken hiç para ödemedik; sanıyorum café'nin kendi insiyatifinde bir konu, önemli olan bilet satmak değil, müşteri çekmek olabiliyor bazı durumlarda. O yüzden bu siteye girip bir kurcalayın derim.

Tabii ki bu fırsatlar her zaman olmuyor, genel prensip herhangi bir gösteriye indirimli bilet sunma üzerine oturtulmuş; tabi promosyon varsa, bu tamamen şansınıza kalmış.

Tıpkı Biletix.com'da olduğu gibi biletinizi internetten satın alıyorsunuz, gösteri günü bir-iki saat öncesinde gişeden adınızı söyleyerek biletinizi teslim alıyorsunuz; hepsi bu...

İyi eğlenceler.


TÜM YAZILAR          ANA SAYFA

PARiSTE.NET


Ocak 2014'ten bu yana Paris'i en güzel şekilde gezebilmeniz için hazırladığım ve düzenli olarak güncellediğim 500'e yakın yazıyla bu blog'taki bilgilerin ancak paylaşıldıkça değerli olduğuna inanıyorum. Beğendiğiniz yazıları sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız buradaki bilgilerin daha çok kişiye ulaşmasına yardımcı olacaktır. Bu sitede yer alan tüm fotoğraflar ve site içeriği aksi belirtilmedikçe şahsıma aittir. İçerik ve linklerde rastlayacağınız olası hataları e-posta ile bildirirseniz çok sevinirim. Ayrıca bu yazı ile ilgili görüş, düşünce ve önerilerinizi yorum bölümüne yazmaktan çekinmeyin lütfen. Özellikle, Paris'te yaşadığınız deneyimleri diğer okuyucularla paylaşmanız daha çok kişinin sizin deneyimlerinizden yararlanmasını sağlayacaktır. İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler.

3 yorum:

 1. Ahmet Bey merhaba,
  How to Become Parisian in One Hour komedisi hangi dilde sahneleniyor?
  Teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Ayça Hanım
   Oyun İngilizce olarak sergileniyor. Oyunla ilgili izlenimlerime ulaşmak için yazıdaki ya da aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:
   http://www.pariste.net/2014/04/how-to-become-parisian-in-one-hour-bir.html
   Mutlu günler

   Sil
  2. Süper, adından tahmin ettim ama yine de emin olmak istedim zira Fransızca olsa hiçbir şey anlam ifade etmezdi :) Şubat ayında oyun için bilet buldum, sevindim. Hoş, oyunla ilgili yazınızı okumuş olsaydım sormadan İngilizce olduğunu da öğrenecekmişim :) hızlı cevabınız çok teşekkür ederim.

   Sil

Paris Hava Durumu

Megby

BİLGİ VE TEŞEKKÜR

Ocak 2014'ten bu yana Paris'i daha kolay gezebilmeniz için hazırladığım ve düzenli olarak yeni yazılarla güncellediğim bu blog'taki bilgilerin ancak paylaşıldıkça değerli olduğuna inanıyorum. Paris üzerine yazdığım 470'den fazla yazı arasından beğendiklerinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız, bu bilgilerin daha çok kişiye ulaşmasına yardımcı olacaktır. Yazılarla ile ilgili görüş ve önerilerinizi yorum bölümüne yazmaktan çekinmeyiniz. İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler.

Google+ Takip Edenler

Konsolosluk Rehberi

pariste.net kaç kez okundu?

Reklam ve Sponsorluk

© 2014-2016 Tüm hakları saklıdır. Yazı ve görseller izinsiz kullanılamaz Pariste.Net Paris Gezi ve Yaşam Rehberi.
Powered by Blogger.